AKTUÁLNĚ

CHVÁLY

Chvály od 18:45 Agapé na faře od 20:00 

Druhý pokus o druhou kapitolu :)

Jop, minule jsme díky Duchu svatému měli text z jiné kapitoly (a vzhledem k následné parádní diskuzi to tak nejspíš mělo být ;) ) tudíž si druhou kapitolu dáme teďka. A domyslíme hry na Den Dětí. :)    

DRUHÁ KAPITOLA

Druhou kapitolu - teda úrvek z ní - nám vybere Hanka :) A taky už konečně napíšeme vzkaz Pavlovi a taky naplánujeme dárek pro otce Součka! Luking fooorvard <3

První kapitola

  Na pořadu dne máme: 1) První kapitola Pavlova dopisu do Korintu 2) Psaní dopisu do Pavlovy kroniky (všimněte si souvislosti :D ) 3) Pokec o nadcházejících akcích ↓

EPIC START - LIST KORINTSKÝM

Oukej, druhej pokus. :D Minule to nevyšlo, jelikož se nás sešlo jen pět, tak jsme si řekli, že o tak epickej začátek vás nemůžem připravit! Vašek má totiž připravený i nějaký spešl rekvizity k tomu úvodu do listu Korintským, takže čekám nářez!    

CHVÁLY + AGAPÉ

ZDAREC! Chvály a navazující agapé, již potřetí ! Těším se.

ÚVOD K LISTU KORINSTKÝM

CIAO BELLI ! V úterý začínáme číst list Korintským :) Úvod bude mít Vašek. A pak si nějak prodiskutujeme pár konkrétních možností, jak se víc zapojit do dění ve farnosti i mimo ní.   

VISION TUESDAY

Johou! Zkusíme si něco trochu novýho:  rozlišit vizi našeho společenství. Budeme se za to modlit, a pak si řekneme co jsme v modlitbě vnímali, že nám Bůh říká. :) Zní to jako challenge, ale není to až tak těžký. Nebudeme v tom totiž sami. ;)    

CHVÁLY + AGAPÉ

CHVÁLY OD 18:45  A  PO NICH AGAPÉ ! (připravujeme my) Vím že jsme všichni přežraný z Velikonoc. O to jídlo tu nejde. Jde o pokec s lidmi z farnosti. ;)  

MAREK 14:1-9

JOU. Už máme skoro Velikonoce, takže si tématicky přečteme úryvek, který se odehrával v době těsně před Velikonoci. Kdo by chtěl se mrknout předem, je to MAREK 14:1-9. A každý dostane malý dáreček! Hmotný! Moc se těším. ;)